W dniach 6 - 7 czerwiec 2011 r. na Stadionie Międzyszkolnym przy ulicy Żeromskiego rozegrane zastały Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Gimnazjów. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięło udział 198 uczniów z 6 gimnazjów.
W dniach 1-2 czerwiec 2011 r. na Stadionie Międzyszkolnym przy ulicy Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrane zastały Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach wzięło udział 232 uczniów z 10 szkół podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach: rzucie piłeczką palantową, skoku w dal, skoku wzwyż, oraz biegach na 60, 300, 600 i 1000 metrów.


W zakończonym finale wojewódzkim turnieju Coca-Cola Cup wyłoniono najlepsze drużyny w województwie świętokrzyskim. Tytuły Mistrzyń i Mistrzów Województwa wywalczyli: w kategorii dziewcząt reprezentantki Gimnazjum w Łopusznie, a wśród chłopców zespół Gimnazjum Nr 10 Kielcach. Finał wojewódzki został zorganizowany przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, na terenie którego rozgrywane były mecze finałowe.