Pływackie weekendy 2011/2012 - klasyfikacja końcowa (po III edycjach)
I klasy
slalom dziewcząt
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Petrykowska Ada | 5 | 27 | 3 |
2 | Rogozińska Maria | 7 | 26 | 3 |
3 | Polak Martyna | 5 | 17 | 3 |
4 | Kot Aleksandra | 5 | 9 | 3 |
5 | Konecka Aleksandra | 14 | 7 | 1 |
Kazimierska Julia | 4 | 7 | 2 | |
Brożuna Maja | 5 | 7 | 1 | |
8 | Łapińska Natalia | 5 | 6 | 3 |
Żurawska Maja | 4 | 6 | 1 | |
10 | Ozgowicz Weronika | 14 | 5 | 1 |
Podgajna Aleksandra | 15 | 5 | 1 | |
Kłonica Maja | 4 | 5 | 2 | |
Mossakowska Patrycja | 4 | 5 | 1 | |
14 | Czechowska Nikola | 1 | 4 | 1 |
Walczyk Natalia | 5 | 4 | 3 | |
16 | Myśliwiec Karolina | 7 | 3 | 2 |
Walczyk Zuzanna | 5 | 1 | 1 |
I klasy
slalom chłopców
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Kłonica Wiktor | 7 | 30 | 3 |
2 | Bąk Mateusz | 3 | 23 | 3 |
3 | Kaczmarski Jakub | 3 | 22 | 3 |
4 | Nowocień Alan | 5 | 12 | 2 |
5 | Kosno Jan | 3 | 10 | 2 |
6 | Pierzchała Bartosz | 4 | 5 | 1 |
7 | Pierzchała Dawid | 4 | 3 | 1 |
8 | Gołdyna Nikodem | 4 | 2 | 1 |
9 | Piątas Jan | 1 | 1 | 1 |
I klasy
rzut do kosza dziewcząt
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Petrykowska Ada | 5 | 26 | 3 |
2 | Rogozińska Maria | 7 | 22 | 3 |
3 | Polak Martyna | 5 | 19 | 3 |
4 | Myśliwiec Karolina | 7 | 12 | 2 |
5 | Kazimierska Julia | 4 | 11 | 2 |
6 | Walczyk Natalia | 5 | 10 | 3 |
7 | Kot Aleksandra | 5 | 9 | 3 |
8 | Kłonica Maja | 4 | 6 | 3 |
Żurawska Maria | 4 | 6 | 1 | |
10 | Ozgowicz Weronika | 14 | 5 | 1 |
Brożyna Maja | 5 | 5 | 1 | |
12 | Łapińska Natalia | 5 | 4 | 3 |
13 | Walczyk Zuzanna | 5 | 3 | 1 |
14 | Konecka Aleksandra | 14 | 2 | 1 |
Podgajna Aleksandra | 15 | 2 | 1 | |
16 | Czechowska Nikola | 1 | 1 | 1 |
Mossakowska Patrycja | 4 | 1 | 1 |
I klasy
rzut do kosza chłopców
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Kłonica Wiktor | 7 | 30 | 3 |
2 | Bąk Mateusz | 3 | 24 | 3 |
3 | Kaczmarski Jakub | 3 | 21 | 3 |
4 | Nowocień Alan | 5 | 8 | 2 |
5 | Kosno Jan | 3 | 7 | 2 |
6 | Piątas Jan | 1 | 6 | 1 |
7 | Pierzchała Bartosz | 4 | 5 | 1 |
8 | Pierzchała Dawid | 4 | 4 | 1 |
9 | Gołdyna Nikodem | 4 | 3 | 1 |
II klasy
25m na plecach z deską dziewcząt
Przy równej liczbie punktów brano pod uwagę większą liczbę startów i sumę czasów z wszystkich startów (miejsca 1-4).
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | unkty | Ilość startów |
1 | Pękala Emilia | 14 | 20 | 3 |
2 | Wybranowska Julia | 7 | 20 | 3 |
3 | Klepacz Kaja | 10 | 20 | 2 |
4 | Spurek Julia | 5 | 17 | 3 |
5 | Krawczyk Alicja | 5 | 16 | 2 |
6 | Łata Gabriela | 7 | 9 | 3 |
Kuzdak Magdalena | 5 | 9 | 3 | |
Michalak Aleksandra | 14 | 9 | 2 | |
9 | Pietrzyk Patrycja | 5 | 7 | 2 |
10 | Tyrała Oliwia | 5 | 6 | 2 |
Rokosz Aleksandra | 4 | 6 | 3 | |
12 | Gromska Kinga | 3 | 4 | 3 |
13 | Piątek Malwina | 1 | 2 | 2 |
Kałętek Daria | 4 | 2 | 2 | |
Kiec Zuzanna | 14 | 2 | 2 | |
Chaber Natalia | 7 | 2 | 1 | |
Jakubowska Wiktoria | 3 | 2 | 2 | |
18 | Sitarska Maja | 3 | 1 | 1 |
Broś Weronika | 14 | 1 | 1 | |
Serwinowska Agnieszka | 7 | 1 | 1 | |
Młynek Weronika | 7 | 1 | 1 | |
Stalewska Weronika | 7 | 1 | 1 | |
poza konk. | Wrzos Natalia | Chmielów | 1 | 1 |
II klasy
25m na plecach z deską chłopców
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Toboła Mateusz | 3 | 30 | 3 |
2 | Malicki Konrad | 14 | 21 | 3 |
3 | Nochelski Brajan | 7 | 20 | 3 |
4 | Orzechowski Igor | 3 | 18 | 3 |
5 | Skierniewski Filip | 3 | 15 | 3 |
6 | Kościk Bartosz | 7 | 11 | 3 |
7 | Klechowski Hubert | Niepubl. | 7 | 4 |
8 | Piliński Bartosz | 5 | 6 | 1 |
9 | Czupryński Wiktor | 1 | 4 | 3 |
10 | Dąbrowski Dominik | 5 | 3 | 1 |
Walesic Maksymilian | 1 | 3 | 1 | |
12 | Barański Kamil | 4 | 2 | 2 |
Czuba Gaspar | 7 | 2 | 1 | |
14 | Stefański Nikodem | 5 | 1 | 1 |
II klasy
25m na piersiach z deską dziewcząt
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Wybranowska Julia | 7 | 24 | 3 |
2 | Spurek Julia | 5 | 21 | 3 |
3 | Krawczyk Alicja | 5 | 20 | 2 |
4 | Pękala Emilia | 14 | 17 | 3 |
5 | Kuzdak Magdalena | 5 | 14 | 3 |
Gromska Kinga | 3 | 14 | 3 | |
7 | Łata Gabriela | 7 | 11 | 3 |
8 | Klepacz Kaja | 10 | 8 | 2 |
9 | Tyrała Oliwia | 5 | 4 | 2 |
Rokosz Aleksandra | 4 | 4 | 3 | |
Michalak Aleksandra | 14 | 4 | 2 | |
12 | Piątek Malwina | 1 | 3 | 2 |
13 | Kiec Zuzanna | 14 | 2 | 2 |
Pietrzyk Patrycja | 5 | 2 | 2 | |
Kałętek Daria | 4 | 2 | 2 | |
Jakubowska Wiktoria | 3 | 2 | 2 | |
17 | Serwinowska Agnieszka | 7 | 1 | 1 |
Młynek Weronika | 7 | 1 | 1 | |
Sitarska Maja | 3 | 1 | 1 | |
Broś Weronika | 14 | 1 | 1 | |
Stalewska Weronika | 7 | 1 | 1 | |
Chaber Natalia | 7 | 1 | 1 | |
poza konk. | Wrzos Natalia | Chmielów | 1 | 1 |
II klasy
25m na piersiach z deską chłopców
Przy równej liczbie punktów brano pod uwagę sumę czasów z wszystkich startów (dotyczy miejsc 1-4).
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Toboła Mateusz | 3 | 27 | 3 |
2 | Kościk Bartosz | 7 | 19 | 3 |
3 | Nochelski Brajan | 7 | 17 | 3 |
4 | Malicki Konrad | 14 | 17 | 3 |
5 | Skierniewski Filip | 3 | 15 | 3 |
6 | Orzechowski Igor | 3 | 11 | 3 |
7 | Walesic Maksymilian | 1 | 10 | 1 |
8 | Piliński Bartosz | 5 | 8 | 1 |
9 | Klechowski Hubert | Niepubl. | 6 | 3 |
10 | Czupryński Wiktor | 1 | 4 | 3 |
11 | Stefański Nikodem | 5 | 3 | 1 |
12 | Czuba Gaspar | 7 | 2 | 1 |
13 | Barański Kamil | 4 | 1 | 1 |
Dąbrowski Dominik | 5 | 1 | 1 |
III klasy
25m stylem grzbietowym dziewcząt
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Matracka Anastazja | 5 | 26 | 3 |
2 | Błaszkiewicz Wiktoria | 7 | 23 | 3 |
3 | Boroń Paulina | 3 | 21 | 3 |
4 | Banaczkowska Ola | 1 | 16 | 2 |
5 | Gieras Zuzanna | 7 | 13 | 3 |
6 | Kurasińska Oliwia | 7 | 12 | 3 |
7 | Denkiewicz Natalia | 3 | 10 | 3 |
8 | Nowak Adrianna | 5 | 8 | 2 |
9 | Jaźwiec Dominika | 3 | 6 | 3 |
10 | Sierpień Marika | 3 | 3 | 2 |
11 | Sady Julia | 5 | 2 | 2 |
Lech Amelia | 1 | 2 | 2 | |
13 | Krzemińska Liwia | 14 | 1 | 1 |
Grzelka Wiktoria | 14 | 1 | 1 | |
Brzoza Weronika | 14 | 1 | 1 | |
De Lorenzo Lucia | 14 | 1 | 1 | |
Naglarska Wiktoria | 3 | 1 | 1 | |
Śmieszek Martyna | 7 | 1 | 1 | |
Popek Sandra | 14 | 1 | 1 | |
Grygiel Weronika | 3 | 1 | 1 | |
Zięba Katarzyna | 5 | 1 | 1 |
III klasy
25m stylem grzbietowym chłopców
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Wykierski Jakub | 14 | 28 | 3 |
2 | Wilk Jakub | 10 | 26 | 3 |
3 | Kępiński Paweł | 1 | 21 | 3 |
4 | Bąk Bartosz | 3 | 17 | 3 |
5 | Kurosad Piotr | 1 | 11 | 2 |
6 | Kesler Marcin | 4 | 10 | 3 |
7 | Matysiak Hubert | 4 | 8 | 3 |
Lis Wiktor | 5 | 8 | 2 | |
9 | Walczyk Dominik | 5 | 6 | 3 |
10 | Batóg Tomasz | 1 | 5 | 3 |
11 | Mikla Patryk | 9 | 3 | 3 |
12 | Szczygieł Dominik | 5 | 2 | 2 |
Konarski Sebastian | 3 | 2 | 2 | |
Mikla Dominik | 9 | 2 | 2 | |
15 | Szklarski Maksymilian | 1 | 1 | 1 |
Kopeć Oskar | 7 | 1 | 1 | |
Walerowicz Wiktor | 7 | 1 | 1 | |
Środoń Dawid | 14 | 1 | 1 | |
Wróbel Mateusz | 14 | 1 | 1 | |
Łyś Maciej | 12 | 1 | 1 |
III klasy
25m stylem dowolnym dziewcząt
Przy równej liczbie punktów brano pod uwagę sumę czasów z wszystkich startów (dotyczy miejsc 1-4).
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Błaszkiewicz Wiktoria | 7 | 30 | 3 |
2 | Boroń Paulina | 3 | 21 | 3 |
3 | Denkiewicz Natalia | 3 | 19 | 3 |
4 | Matracka Anastazja | 5 | 19 | 3 |
5 | Kurasińska Oliwia | 7 | 17 | 3 |
6 | Banaczkowska Ola | 1 | 10 | 2 |
7 | Gieras Zuzanna | 7 | 7 | 3 |
8 | Jaźwiec Dominika | 3 | 5 | 3 |
Sierpień Marika | 3 | 5 | 2 | |
Nowak Adrianna | 5 | 5 | 2 | |
11 | Sady Julia | 5 | 2 | 2 |
Popek Sandra | 14 | 2 | 2 | |
Lech Amelia | 1 | 2 | 2 | |
14 | Krzemińska Liwia | 14 | 1 | 1 |
Naglarska Wiktoria | 3 | 1 | 1 | |
Brzoza Weronika | 14 | 1 | 1 | |
Grzelka Wiktoria | 14 | 1 | 1 | |
De Lorenzo Lucia | 14 | 1 | 1 | |
Śmieszek Martyna | 7 | 1 | 1 | |
Grygiel Weronika | 3 | 1 | 1 | |
Zięba Katarzyna | 5 | 1 | 1 |
III klasy
25m stylem dowolnym chłopców
Miejsce | Nazwisko i imię | Szkoła | Punkty | Ilość startów |
1 | Wilk Jakub | 10 | 28 | 3 |
2 | Wykierski Jakub | 14 | 26 | 3 |
3 | Kępiński Paweł | 1 | 21 | 3 |
4 | Bąk Bartosz | 3 | 14 | 3 |
5 | Lis Wiktor | 5 | 12 | 2 |
6 | Matysiak Hubert | 4 | 11 | 3 |
Kesler Marcin | 4 | 11 | 3 | |
8 | Batóg Tomasz | 1 | 5 | 3 |
Kurosad Piotr | 1 | 5 | 2 | |
10 | Walczyk Dominik | 5 | 4 | 3 |
11 | Mikla Patryk | 9 | 3 | 3 |
Środoń Dawid | 14 | 3 | 1 | |
13 | Szczygieł Dominik | 5 | 2 | 2 |
Konarski Sebastian | 3 | 2 | 2 | |
Mikla Dominik | 9 | 2 | 2 | |
16 | Szklarski Maksymilian | 1 | 1 | 1 |
Kopeć Oskar | 7 | 1 | 1 | |
Walerowicz Wiktor | 7 | 1 | 1 | |
Wróbel Mateusz | 14 | 1 | 1 | |
Łyś Maciej | 12 | 1 | 1 |