• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 08.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 13.jpg
  • 14.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg
  • 18.jpg
  • 19.jpg
  • 20.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 23.jpg
  • 24.jpg
  • 25.jpg
  • 26.jpg
Infografika promująca mistrzostwa
Featured

Rawszczyzna areną Mistrzostw Polski Juniorów 14-letnich

Od czwartku do niedzieli na Pływalni Rawszczyzna odbywać się będą Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu. W Ostrowcu Świętokrzyskim o medale na 50-metrowym basenie rywalizować będzie aż 752 zawodników i zawodniczek ze 193 klubów z całego kraju.

 

Najliczniejsze reprezentacje wystawią UKS G-8 Bielany Warszawa (23 osoby), WKS ŚLĄSK Wrocław (20) i UKS GIM 92 Ursynów (19). W Ostrowcu nie zabraknie oczywiście przedstawicieli Okręgu Świętokrzyskiego, a wśród nich o laury Mistrzostw Polski rywalizować będę reprezentanci MUKP Korona-Swim Kielce (8), Kajman Połaniec (3), MUKS Unia Busko Zdrój (3), SSiR Centrum Staszów (2), St. Lok. Salos Cortile Kielce (2), KP Barakuda Starachowice (2), MUKP MOSiR Orka Kielce (1) i oczywiście gospodarzy - KSZO (3 osoby). Pomarańczowo – czarnych barw na Rawszczyźnie bronić będą Nikola Mikołajek, Sara Sokół i Maciej Starachowski.

 

PROGRAM ZAWODÓW

1. DZIEŃ – 4 LIPCA (CZWARTEK)
rozgrzewka godz. 14:30, zawody godz. 16:00
Kobiety Mężczyźni
1 1500m stylem dowolnym 2 800m stylem dowolnym
3 4x100m stylem zmiennym mix
2. DZIEŃ ZAWODÓW – 5 LIPCA (PIĄTEK)
rozgrzewka godz. 07:00, zawody godz. 08:30
Kobiety Mężczyźni
4 50m stylem dowolnym 5 50m stylem dowolnym
6 50m stylem klasycznym 7 50m stylem klasycznym
8 100m stylem motylkowym 9 100m stylem motylkowym
10 200m stylem dowolnym 11 200m stylem dowolnym
12 200m stylem grzbietowym 13 200m stylem grzbietowym
14 400m stylem zmiennym 15 400m stylem zmiennym
rozgrzewka godz. 15:15, uroczyste otwarcie godz. 16:45, finały godz. 17:00
Finały A i B przedpołudniowych startów
Kobiety Mężczyźni
16 4x200m stylem dowolnym 17 4x200m stylem dowolnym
3. DZIEŃ ZAWODÓW – 6 LIPCA (SOBOTA)
rozgrzewka godz. 07:00, zawody godz. 08:30
Kobiety Mężczyźni
18 50 m stylem motylkowym 19 50 m stylem motylkowym
20 50 m stylem grzbietowym 21 50 m stylem grzbietowym
22 400 m stylem dowolnym 23 400 m stylem dowolnym
24 100m stylem klasycznym 25 100m stylem klasycznym
26 200m stylem zmiennym 27 200m stylem zmiennym
rozgrzewka godz. 15:15, finały godz. 17:00
Finały A i B przedpołudniowych startów
Kobiety Mężczyźni
28 4x100m stylem dowolnym 29 4x100m stylem dowolnym
4. DZIEŃ ZAWODÓW – 7 LIPCA (NIEDZIELA)
rozgrzewka godz. 07:00, zawody godz. 08:30
Kobiety Mężczyźni
30 200m stylem motylkowym 31 200m stylem motylkowym
32 100m stylem dowolnym 33 100m stylem dowolnym
34 100m stylem grzbietowym 35 100m stylem grzbietowym
36 200m stylem klasycznym 37 200m stylem klasycznym
38 800m stylem dowolnym (wolniejsze serie) 39 1500m stylem dowolnym (wolniejsze serie)
rozgrzewka godz. 15:00, zawody godz. 16:30
Finały A i B przedpołudniowych startów
Kobiety Mężczyźni
38 800m stylem dowolnym (najszybsza seria) 39 1500m stylem dowolnym (najszybsza seria)
40 4x100m stylem zmiennym 41 4x100m stylem zmiennym

 

Z mistrzostw przeprowadzona zostanie transmisja wideo na platformie YouTube.

2024-07-04 16:00 - 1F - Video LIVE

>2024-07-05 08:30 - 2E - Video LIVE

>2024-07-05 16:45 - 2F - Video LIVE

>2024-07-06 08:30 - 3E - Video LIVE

>2024-07-06 16:45 - 3F - Video LIVE

>2024-07-07 08:30 - 4E - Video LIVE

>2024-07-07 16:15 - 4F - Video LIVE

 

Uwaga! W związku z organizacją Letnich Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 14 lat Pływalnia Rawszczyzna od czwartku od godziny 12.00 do końca tygodnia będzie niedostępna.
Siłownia będzie dostępna w czwartek i piątek w godz. 8.00 – 21.00. Sauna będzie dostępna w czwartek i piątek w godz. 15.00 – 21.00. W sobotę i niedzielę sauna i siłownia będą niedostępne.