Prezentacja uczestników zawodów

Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt „IV Ostrowiecka Volleymania” na rok szkolny 2018/2019

W dniu 11.05.2019 r. w Hali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrowcu Św. rozegrany został IVTurniej Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt „Ostrowiecka Volleymania” na rok szkolny 2018/2019. W turnieju mogły uczestniczyć uczennice osobno z klas VI ,V, IV i młodsze. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5.

Zawody sędziowały uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

KLASY VI

W zawodach w kategorii klas VI-tych wzięło udział 15 dziewcząt w 3 drużynach z 3 szkół podstawowych, gry toczyły się w czwórkach. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 25 punktów.

PSP7 – PSP5 13:25
PSP3 – PSP7 7:25
PSP5 – PSP3 25:6

Kolejność końcowa: 1.PSP5 4pkt , 2.PSP3 2pkt, 3.PSP7 0 pkt.

Składy trzech najlepszych drużyn:
1. PSP5: Alicja Sołtykiewicz, Kamila Rycombel, Julia Grudzień, Oliwia Osojca. Opiekun: Andrzej Waniel, Michał Kępczyński.
2. PSP3: Wiktoria Połetek, Natalia Telak, Anna Książka, Oliwia Stalewska, Julia Skóra. Opiekun: Beata Kołodziej.
3. PSP7: Daria Wójcik, Joanna Stachula, Alicja Kania, Magdalena Dudek, Zuzanna Lipa, Magdalena Kosik, Lipa Zuzanna. Opiekun: Małgorzata Zięba

KLASY V

W zawodach w kategorii klas V-tych wzięło udział 28 dziewcząt w 7 drużynach z 6 szkół podstawowych, gry toczyły się w trójkach. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Do finału awansowały dwie drużyny z grupy i zagrały na krzyż.

PSP10/2 – PSP7 15:7
Kolejność końcowa: 1.PSP3 6pkt, 2. PSP10/2 4pkt,3. PSP7 2pkt, 4. Sz. z. Pasją 0pkt.

Wyniki grupy B:
PSP10/1 – PSP14/1 13:15
PSP5/2 – PSP10/1 15:6
PSP14/1 – PSP5/2 15:5
Kolejność końcowa: 1.PSP14/1 4pkt,2. PSP5/2 2pkt,3. PSP10/1 0pkt.

PSP3 – PSP14/1 14:15

Kolejność końcowa: 1. PSP14/1, 2. PSP3, 3. PSP5/2, 4. PSP10/2.

PSP14: Patrycja Zięba, Martyna Menducka, Julia Pastuszka, Oliwia Zdziebło. Opiekun: Elżbieta Ozdoba.
PSP3: Julia Szymańska, Roksana Naglarska, Marika Motyka. Opiekun: Beata Kołodziej
PSP5: Weronika Pasternak, Julia Mroczek, Antonina Nowak. Opiekun: Wioletta Walerowicz, Andrzej Waniel.

KLASY IV

W zawodach w kategorii klas IV-tych wzięło udział 27 dziewcząt w 9 drużynach z 3 szkół podstawowych, gry toczyły się w dwójkach . Zawody zostały rozegrane w 3 grupach eliminacyjnych systemem każdy z każdym do jednego wygranego seta do 15 punktów. Do finału awansowały po jednej drużynie z grypy i zagrały każdy z każdym.

PSP14/1 – PSP10/2 0:15
Kolejność końcowa: 1. PSP10/2 4pkt,2. Psp14/4 2pkt ,3. PSP14/1 0pkt,.

PSP10/1 – PSP14/5 15:5
Kolejność końcowa: 1. PSP10/1 4pkt,2. Psp10/2 2pkt ,3. PSP14/5 0pkt.

PSP10/1: Nadia Klepacz, Jagoda Strzępska. Opiekun: Paweł Stasiński
PSP10/2: Angelika Pietrzykowska, Aleksandra Wasek. Opiekun: Paweł Stasiński
PSP14/5: Patrycja Wróbel, Roksana Głąbień, Sylwia Osowska. Opiekun: Elżbieta Ozdoba

Wszystkie zawodniczki biorące udział w rozgrywkach zostały nagrodzone słodyczami, a drużyny I-VI