Po pierwszej kolejce THPNOZP

Po pierwszej kolejce Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta

Od 8 marca 2009r. w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. rozgrywane są mecze w ramach Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ostrowieckich Zakładów Pracy o Puchar Prezydenta Miasta. Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.

Warto nadmienić, iż jest to już czwarta edycja tego turnieju, w której możemy obserwować zmagania piłkarskie 138 pracowników, reprezentujących 12 zakładów pracy takich jak: TESCO, Medica Life Polska, Poczta Polska, Castorama Polska, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komenda Powiatowa Policji, Straż Pożarna, PZG Elkom, Piekarnia Mister, PHU OTTO, Aga Light i Celsa Huta Ostrowiec .

Turniej rozgrywany jest w dwóch grupach eliminacyjnych systemem  każdy z każdym (mecz i rewanż) do ćwierćfinału awansują po 4 drużyny z grupy. Mecze trwają po 2 x 10 minut z 5 minutową przerwą. Drużyny otrzymują za każde zwycięstwo 3 pkt., natomiast za remis 1 pkt. Zespoły, które zajmą miejsca I – III otrzymają na własność Puchary Prezydenta Miasta Ostrowca Św. oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim zespołom wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy.